„PROFILAKTYKA W KADRZE” A NOWE REALIA - PROFILAKTYKA W KADRZE - KPP Bielsk Podlaski

PROFILAKTYKA W KADRZE

Strona znajduje się w archiwum.

„PROFILAKTYKA W KADRZE” A NOWE REALIA

Data publikacji 05.06.2020

W związku z panującą epidemią i brakiem możliwości przeprowadzania spotkań z dziećmi i młodzieżą, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim przygotowali inicjatywę pod nazwą "Profilaktyka w kadrze". Inicjatywa, skierowana do uczniów szkół podstawowych, polega na pokazie filmów. Tematyka prezentowanych nagrań omawia kwestie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas letniego wypoczynku.

Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny i zaistniałą sytuację epidemiologiczną, profilaktycy z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim przygotowali pokaz filmów dotyczących bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Celem inicjatywy  jest przypomnienie zasad bezpiecznych zachowań i zabaw, przed rozpoczęciem letniego wypoczynku. W każdym tygodniu, do czasu rozpoczęcia wakacji, na stronie internetowej bielskiej Policji oraz naszych portalach społecznościowych, zamieszczany będzie film, pokazujący inny aspekt bezpieczeństwa i niewłaściwe zachowania bohaterów. Autorami prezentowanych nagrań są uczestnicy konkursu „TUR’n On The Camera” z lat ubiegłych, organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim, Bielski Dom Kultury oraz Urząd Miasta w Bielsku Podlaskim.

Zachęcamy dzieci oraz ich rodziców do obejrzenia filmów i wspólnego omówienia kwestii bezpieczeństwa w trakcie wakacyjnych zabaw.

 

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 27.32 MB)