„KRONIKA WAKACYJNA” ZACZYNAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

„KRONIKA WAKACYJNA” ZACZYNAMY KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Data publikacji 01.07.2020

Bielscy policjanci zachęcają uczestników letniego wypoczynku organizowanego przez placówki oświatowe na terenie naszego powiatu do udziału w konkursie informacyjno – edukacyjnym „Kronika wakacyjna”.

Razem z wakacjami rozpoczął się konkurs organizowany przez Wydział Prewencji KWP w Białymstoku - „Kronika wakacyjna” skierowany do dzieci i młodzieży, które biorą udział w zajęciach organizowanych przez placówki oświatowe na terenie powiatu bielskiego.  Celem konkursu jest kreowanie pozytywnych zachowań najmłodszych w sytuacji zagrożenia. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, podczas spotkań z dziećmi będą omawiać zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w rejonie zbiorników wodnych, na terenach leśnych, w cyberprzestrzeni, podczas poruszania się po drodze. Przypomną zasady bezpiecznego wypoczynku w mieście. Warunkiem udziału w przedsięwzięciu jest wykonanie Albumu Wakacyjnego  przez organizatorów letniego wypoczynku, przy udziale swoich podopiecznych.

 

Pamiętajmy, żeby przypominać naszym dzieciom o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas wakacji w mieście. Zwłaszcza w tym specyficznym czasie pandemii.

Pliki do pobrania

  • 275.62 KB
  • 217.83 KB