NIEODPOWIEDZIALNI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

NIEODPOWIEDZIALNI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

Data publikacji 01.06.2020

W weekend policjanci z bielskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego czterech nieodpowiedzialnych kierowców. Dwóch z nich przekroczyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym, natomiast dwóch pozostałych prowadziło pojazdy będąc w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo jeden z ujawnionych nietrzeźwych kierowców, miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

W miniony weekend policjanci z bielskiej drogówki wyeliminowali z ruchu czterech nieodpowiedzialnych kierowców. Dwóch z nich przekroczyło dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Pierwszego mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej w piątek na krajowej 19, w miejscowości Proniewicze. Kierujący samochodem osobowym 63-latek jechał z prędkością 103 km/h. Następnego dnia, również w Proniewiczach, funkcjonariusze zatrzymali kolejnego kierującego, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. 40-latek jechał audi z prędkością 104 km/h. Obaj kierujący stracili prawo jazdy. Mężczyźni otrzymali również mandaty, a ich konta zasiliły punkty karne.

Podczas weekendu mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego również dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 39-latek, który kierował motocyklem mając 2,7 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mieszkaniec gminy Bielsk Podlaski miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Z kolei kierujący volvo, zatrzymany do kontroli drogowej w Brańsku  miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. 32-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy.