PODEJRZANY O KRADZIEŻE SKLEPOWE W RĘKACH POLICJANTÓW - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODEJRZANY O KRADZIEŻE SKLEPOWE W RĘKACH POLICJANTÓW

Data publikacji 29.04.2020

Bielscy policjanci zatrzymali 46-latka, podejrzanego o dokonanie kradzieży w sklepach na terenie miasta. W zainteresowaniu mężczyzny znalazły się między innymi markowe perfumy. Mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Bielscy policjanci, w minioną sobotę, zatrzymali 46-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży w trzech sklepach na terenie miasta. Łupem mężczyzny padły markowe perfumy różnych marek oraz damska torba sportowa. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to blisko 680 złotych. Mężczyzna został ustalony i rozpoznany przez policjantów na podstawie wizerunku zarejestrowanego przez monitoring jednego ze sklepów.

Pierwsze zgłoszenie o kradzieży w jednej z drogerii, wpłynęło do dyżurnego w minioną sobotę po godzinie 12.00.  Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca zabrał dwie sztuki markowych perfum i uciekł. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci „patrolówki”. Okazało się, że moment kradzieży został zarejestrowany na sklepowym monitoringu. Znając wizerunek sprawcy, mundurowi rozpoczęli jego poszukiwania. Przed godziną 15.00 policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie o kradzieży perfum, tym razem w innym sklepie. Dojeżdżając do miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu próbował odejść w przeciwnym kierunku. Funkcjonariusze rozpoznali jego jako sprawcę kradzieży i natychmiast zareagowali. 46-latek został zatrzymany. Policjanci ustalili, że tego dnia 46-latek ukradł również sportową torbę. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów. 46-latek usłyszał zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.