POLICJANCI ZATRZYMALI WŁAMYWACZA NA GORĄCYM UCZYNKU - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI ZATRZYMALI WŁAMYWACZA NA GORĄCYM UCZYNKU

Data publikacji 23.12.2019

Bielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego. 61-latek wpadł na gorącym uczynku, dzięki informacji świadka i szybkiej interwencji policjantów. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Wczoraj, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim zatrzymali 61-latka podejrzewanego o usiłowanie włamania do sklepu spożywczego. Do zdarzenia doszło po godzinie 21.30 na ulicy Białowieskiej. Dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który na tyłach sklepu spożywczego „majstruje coś” przy drzwiach i może próbować się włamać. We wskazane miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z bielskiej "patrolówki". Mundurowi na miejscu zatrzymali mężczyznę, który przy pomocy dłuta i klucza nastawnego próbował wyłamać zamek w drzwiach weściowych do zaplecza sklepu. 61-latek natychmiast trafił do policyjnego aresztu.

Teraz mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.