POSZUKIWANI W RĘKACH MUNDUROWYCH - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

POSZUKIWANI W RĘKACH MUNDUROWYCH

Data publikacji 26.11.2019

Minionej doby bielscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Jedna z nich to 25-latek, poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności. Drugą zatrzymaną osobą była 23-letnia kobieta, poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Grajewie.

Minionej doby bielscy policjanci zatrzymali dwie osoby poszukiwane. Pierwsza z nich wpadła w ręce mundurowych około godziny 11.00. Mundurowi otrzymali informację, że w Bielsku Podlaskim na ulicy Kościuszki widziany był poszukiwany mężczyzna. Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego natychmiast udali się w podanym kierunku i po chwili zauważyli 25-latka. Na widok policjantów mężczyzna zaczął uciekać, a następnie próbował się ukryć na jednej z klatek schodowych. Został jednak szybko zatrzymany przez mundurowych. Okazało się, że 25-latek poszukiwany był listem gończym za włamania. Bielszczanin natychmiast trafił do aresztu. Teraz przez najbliższe 3 lata będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Kolejną zatrzymaną osobą była 23-latka poszukiwana do ustalenia miejsca pobytu. Około godziny 16.00 policjanci otrzymali informację o ujęciu kobiety, która w jednym z marketów  ukradła towar na kwotę blisko 600 złotych. Policjanci na miejscu ustalili, że 23-latka jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową w Grajewie. Kobieta również została zatrzymana.