POSIADAŁ NARKOTYKI - ZOSTAŁ ZATRZYMANY - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POSIADAŁ NARKOTYKI - ZOSTAŁ ZATRZYMANY

Data publikacji 10.05.2019

Bielscy policjanci zabezpieczyli ogółem ponad 77 gramów narkotyków. W związku ze sprawą został zatrzymany mężczyzna. To w jego samochodzie oraz mieszkaniu policjanci ujawnili środki odurzające. 45-latek usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Bielscy kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany w miniony poniedziałek, po południu. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie kontroli drogowej, w samochodzie 45-latka policjanci ujawnili zawiniątko foliowe z białym proszkiem o wadze 3 gramów. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Podczas dalszych czynności, tym razem w mieszkaniu mężczyzny, w plastikowym pojemniku policjanci ujawnili ponad 71 gramów substancji w kolorze białym oraz torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego o wadze 3 gramów. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje, to amfetamina oraz marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

  • Trzy opakowania zawierające zabezpieczone substancje odurzające: 1. niewielka, przezroczysta torebka foliowa zamykana strunowo, z zawartością zbrylonego białego proszku, 2. kwadratowa torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego 3. kwadratowy pojemnik plastikowy, wypełniony do połowy substancją w postaci białego proszku
  • kwadratowa torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego
  • kwadratowy pojemnik plastikowy, wypełniony do połowy substancją w postaci białego proszku