POLICJANT URATOWAŁ PSA, POSZUKUJEMY JEGO WŁAŚCICIELA - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANT URATOWAŁ PSA, POSZUKUJEMY JEGO WŁAŚCICIELA

Data publikacji 07.04.2019

Bielski policjant, po zgłoszeniu mieszkańca Orli, odnalazł błąkającego się szczeniaka. Zwierzę było skrajnie wycieńczone. Funkcjonariusz, który na co dzień pełni funkcję przewodnika psa służbowego, zapewnił pieskowi tymczasowe schronienie. Teraz poszukujemy właściciela czworonoga.

Dyżurny bielskiej Policji w dniu 6 kwietnia 2019 roku otrzymał zgłoszenie o psie, który błąka się po miejscowości Orla. Na miejsce udał się policjant, który na co dzień pełni funkcję przewodnika psa służbowego. Mundurowy odnalazł szczeniaka. Zwierzę było skrajnie wyczerpane i z trudnością poruszało się o własnych siłach. Na szczęście dzięki zgłoszeniu mieszkańca Orli i sprawnemu działaniu bielskich policjantów, pomoc przyszła na czas. Mundurowy zaopiekował się czworonogiem i bezzwłocznie rozpoczął poszukiwania właściciela zguby. Podjęte przez niego czynności nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Funkcjonariusz tymczasowo zaopiekował się pieskiem i dał jemu schronienie. 

Policjanci poszukują właściciela psa. 

Jest to kilkumiesięczny wyżeł, maści brązowej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu 85 831 03 12 .