JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWO JAZDY - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

JECHALI ZA SZYBKO – STRACILI PRAWO JAZDY

Data publikacji 25.03.2019

Bielscy policjanci w miniony weekend zatrzymali prawo jazdy dwóm kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. 37-latek i 44-latka zostali ujawnieni w miejscach często wskazywanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Mundurowi z bielskiej „drogówki”, w miniony weekend, wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch kierujących,  którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h. Pomiary wykonane  zostały w miejscach, które są wskazywane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierowców zatrzymany został do kontroli drogowej w miejscowości Kalnica. 44-latka jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 119 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 69 km/h.

Drugiego kierującego policjanci ujawnili na ulicy Brańskiej w Bielsku Podlaskim. 37-latek kierował BMW z prędkością 112 km/h, czym przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h.

Nieodpowiedzialnym kierowcom zatrzymane zostały prawa jazdy. Kierujący zostali ukarani również mandatami w wysokości 400 złotych, a także otrzymali 10 punktów karnych.