ŚWIĄTECZNA „NIEBIESKA PACZKA” BIELSKIEJ POLICJI - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ŚWIĄTECZNA „NIEBIESKA PACZKA” BIELSKIEJ POLICJI

Data publikacji 20.12.2018

Policjanci i pracownicy bielskiej komendy, kolejny już raz, przeprowadzili akcję świątecznej pomocy. W tym roku przygotowane upominki trafiły do wychowanków Domu Dziecka w Białowieży. W świątecznej „Niebieskiej Paczce” znalazły się między innymi artykuły spożywcze, odzież oraz gry. Paczka wraz z najlepszymi życzeniami od przedstawicieli Policji trafiła już do adresatów.

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, kolejny już raz, włączyli się w  organizację świątecznej „Niebieskiej Paczki”. Głównym założeniem akcji jest pomoc osobom znajdującym się w mało korzystnej sytuacji materialnej. Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, na czele z komendantami, zebrali produkty żywnościowe, odzież, zabawki, a także pieniądze na zakup innych potrzebnych rzeczy. W tym roku świąteczne prezenty przygotowane zostały dzieciom z Domu Dziecka w Białowieży.

Przedstawiciele bielskiej Policji wczoraj odwiedzili wychowanków placówki,  przekazując „Niebieską Paczkę”. Do upominków  dołączone zostały elementy odblaskowe, przypominające o konieczności dbania o własne bezpieczeństwo na drodze, nie tylko podczas świątecznych spacerów.  Wszystko po to, aby zbliżające się święta upłynęły pod znakiem radości, a na twarzach wychowanków ośrodka zagościł uśmiech. Za upominki dzieci podziękowały, wręczając przedstawicielom bielskiej komendy własnoręcznie przygotowane piękne ozdoby świąteczne.