POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLICJANCI ZATRZYMALI PRAWO JAZDY ZA PRZEKROCZENIE PRĘDKOŚCI

Data publikacji 30.08.2018

Policjanci z bielskiej drogówki, zatrzymali prawo jazdy kierującej fiatem, która w obszarze zabudowanym przekroczyła prędkość o ponad 50 km/h. Miejsce, w którym mundurowi dokonali pomiaru, zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, wczoraj, na drodze wojewódzkiej numer 689, między Bielskiem Podlaskim a Hajnówką, wyeliminowali z ruchu drogowego kierującą fiatem, która przekroczyła dozwoloną prędkość. Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli drogowej w miejscowości Hołody, na odcinku drogi wskazanym przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 24-latka jechała w obszarze zabudowanym z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Kobieta natychmiast straciła prawo jazdy. Została ona również ukarana mandatem karnym, a jej konto zasiliło 10 punktów karnych.

To kolejny przypadek wykorzystania przez bielskich mundurowych Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa jako narzędzia służącego poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mundurowi apelują o ostrożną jazdę oraz dostosowanie prędkości do przepisów i warunków panujących na drodze.