OTWARCIE PUNKTU PRZYJĘĆ INTERESANTÓW W BOĆKACH - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

OTWARCIE PUNKTU PRZYJĘĆ INTERESANTÓW W BOĆKACH

Data publikacji 30.07.2018

W Boćkach odbyło się uroczyste otwarcie przez bielską Policję punktu przyjęć interesantów. W uroczystej inauguracji działalności punktu uczestniczyli przedstawiciele kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim oraz władz samorządowych.

W minioną środę otwarty został policyjny punkt przyjęć interesantów w Boćkach. Utworzenie takiego miejsca jest wynikiem współpracy kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim oraz władz samorządowych, ale przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby mieszkańców gminy. Symboliczne klucze do budynku Komendantowi Powiatowemu Policji w Bielsku Podlaskim inspektorowi Maciejowi Wesołowskiemu wręczyła Wójt Gminy Boćki Dorota Kędra – Ptaszyńska. Działalność takiego miejsca pozwoli na częstszy kontakt mieszkańców z dzielnicowym. W szczególności rozwiązanie takie  ułatwi dostęp do policjanta osobom starszym i schorowanym.

Punkt przyjęć interesantów otwarty będzie w każdą środę w godzinach od 10.00 do 12.00, w budynku przy ulicy Plac Armii Krajowej 7 w Boćkach.