Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za odnalezienie 72-letniego mężczyzny

Data publikacji 28.11.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, dzięki swojemu zaangażowaniu, odnaleźli zaginionego 72-latka. Wdzięczna za skuteczne działanie córka zaginionego mężczyzny, w liście skierowanym do komendanta jednostki, podziękowała policjantom.

Do bielskiej komendy Policji, w minioną środę, wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 72-latka. Z informacji przekazanej przez zgłaszającą wynikało, że mieszkaniec Hajnówki około godziny 11.00 przywiózł swojego wnuka na egzamin na prawo jazdy. Następnie, mężczyzna miał się spotkać z nastolatkiem o godzinie 14.00, jednak w umówionym miejscu się nie pojawił. Policjanci, niezwłocznie przystąpili do poszukiwań zaginionego. Dzięki zaangażowaniu i sprawnemu działaniu mundurowych, po godzinie 22.00, mężczyzna został odnaleziony i w dobrym stanie powrócił do domu.

Wczoraj, córka mężczyzny podziękowała policjantom za ich szybkie i skuteczne działanie w odnalezieniu jej ojca. Kobieta, w liście do Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim, napisała:

„….chciałabym bardzo podziękować i wyrazić wdzięczność za szybką reakcję i zaangażowanie w jego odnalezieniu. Natychmiastowa reakcja sprawiła, że poszukiwany szybko wrócił do domu cały i zdrowy, dzięki czemu nasza rodzina nie denerwowała się zbyt długo. Wszystkim zaangażowanym funkcjonariuszom bardzo dziękuję i życzę sukcesów w dalszym pełnieniu służby.”