Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Data publikacji 01.07.2016

Bielscy policjanci informują mieszkańców w jaki sposób skorzystać z narzędzia informatycznego pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".

Dzisiaj 1 lipca 2016r. w godzinach od 09:00 do 15:00 w centrum miasta na Placu Ratuszowym w Bielsku Podlaskim bielscy policjanci utworzyli policyjny punkt informacyjny. Funkcjonariusze Policji przeprowadzili instruktaż odnośnie korzystania z platformy "Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz przeprowadzili działania prewencyjne pod kątem bezpieczeństwa podczas wakazji w zakresie wypoczynku nad wodą i przy pracach polowych. Każda osoba mogła dowiedzieć się jak korzystać z tego narzędzia i porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie w swoim miejscu zamieszkania. 

Ważną informacją jest, iż działania prewencyjne zostały przeprowadzone wspólnie z pracownikiem KRUS-u, oraz przy współpracy z Muzeum w Bielsku Podlaskim oraz Urzędem Miasta w Bielsku Podlaskim. 

Policyjny punkt informacyjny będzie dostępny również  7 lipca 2016 w godz. 8.00 - 14.00 oraz w dniu 3 lipca w godz. 14:00 - 20.00 w Kiersnówku, gm. Brańsk nad zalwem Otapy.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu bielskiego do zapoznania się wdrażanym narzędziem informatycznym pod nazwą "Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa".