Bielska Policja prowadzi konsultacje społeczne - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bielska Policja prowadzi konsultacje społeczne

Data publikacji 08.02.2016

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim kontynuuje konsultacje społeczne w ramach tworzenia „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”.

W miniony piątek w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się kolejne spotkanie  w ramach konsultacji społecznych służących tworzeniu „Mapy zagrożeń i bezpieczeństwa publicznego”. Tym razem konsultacje miały zasięg powiatowy. W związku z tym w spotkaniu zorganizowanym przez bielską Policję udział wzięli gospodarze powiatu oraz przedstawiciele wszystkich gmin, jak również dyrektorzy instytucji powiatowych. Spotkanie odbyło się pod przewodnictwem Pani Komendant mł.insp. Anny Bajeńskiej, która przywitała wszystkich zebranych oraz przedstawiła założenia „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”. Kluczowym elementem spotkania był udział zebranych w dyskusji dotyczącej skuteczniejszej walki z przestępczością oraz możliwości wspólnie podejmowanych działań w zwalczaniu zjawisk niepożądanych. Tego typu spotkania ze społeczeństwem będą cyklicznie organizowane przez bielską Policję we wszystkich gminach na terenie powiatu bielskiego.

 

Zapraszamy Państwa na kolejne spotkania z lokalną społecznością:

  • 09.02.2016r. godz. 10:00 w Urzędzie Gminy w Rudce
  • 09.02.2016r. godz. 18:00 w Urzędzie Miasta w Brańsku

 

Policjanci informują, iż mieszkańcy powiatu bielskiego mogą zgłaszać swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące miejsc szczególnie zagrożonych na terenie powiatu do bielskiej Policji pod numer telefonu 85 831 03 12 lub na adres e-mail: kpp@bielsk-podl.bk.policja.gov.pl bądź do lokalnej prasy. Wszelkie sygnały napływające do Policji będą pomocne w stworzeniu lokalnej Mapy zagrożeń.